reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© GKN Wiązki | 29 maja 2018

GKN rozważa kolejną fabrykę w Indiach

Przedstawiciele GKN Fokker Elmo, podczas wizyty w Pune, rozmawiali na temat planów otwarcia drugiego zakładu produkującego wiązki zlokalizowanego w Indiach.
Należący do GKN Aerospace biznes Fokker Elmo działa już w Bangalore w branży wiązek poprzez joint venture. Spotkanie w Pune miało wzmocnić lokalną współpracę i oznaczało przejście do następnej fazy dyskusji na temat potencjału nowego zakładu produkcyjnego w regionie.

GKN Aerospace, GKN Driveline oraz GKN Powder Metallurgy w ostatnich latach zainwestowali w Indiach znaczące środki. Wymienione trzy przedsiębiorstwa mają w Indiach 8 siedzib i zatrudniają 2000 osób.

Firma podkreśla w komunikacie liczne zalety ulokowania produkcji w Pune, związane z dostępnością kadry i dobrej infrastruktury czy bliskością do kluczowych klientów. Nowy ośrodek charakteryzowałby się takimi samymi standardami produkcji, jak inne zakłady firmy na świecie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1