reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© norebbo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 20 grudnia 2017

Braster rozpoczyna pilotaż w Wielkiej Brytanii

Polski producent innowacyjnego urządzenia do wczesnego wykrywania raka piersi podpisał umowę z firmą Advanced Cancer Diagnostics i wprowadza BRASTER na rynek brytyjski.
Zarząd Spółki BRASTER SA poinformował, że 19 grudnia 2017 roku podpisał umowę z firmą Advanced Cancer Diagnostics, której przedmiotem określenie zarówno wstępnych warunków przeprowadzenia pilotażu, jak i określenie obszarów współpracy wprowadzenia urządzenia BRASTER na rynek brytyjski.

Pilotaż realizowany będzie trzyetapowo jako: „Medical Pilot” skierowany do wybranej grupy lekarzy w ośrodkach zdrowia, „Professional Pilot” dedykowany dla personelu medycznego oraz „Technical Pilot” skierowany do wybranej grupy konsumentek. Przyjęty harmonogram zakłada przeprowadzenie „Technical Pilot”, „Professional Pilot” oraz „Medical Pilot” w I półroczu 2018 roku.

Ponadto umowa przewiduje rozpoczęcie współpracy w zakresie importu i sprzedaży urządzenia BRASTER z firmą Advanced Cancer Diagnostics w Wielkiej Brytanii. Model biznesowy współpracy dotyczący sprzedaży, w zakresie jej wielkości i zakresu, zostanie ustalony w osobnej umowie, która zgodnie z przyjętym harmonogramem ma zostać podpisana w I półroczu 2018 roku.

Dodatkowo dystrybutor będzie odpowiedzialny za działania marketingowe i Public Relations związane z Systemem BRASTER.

Rozpoczęcie badania medycznego w Wielkiej Brytanii realizuje cel strategii rozwoju spółki na lata 2015-2021 w zakresie ekspansji zagranicznej i rozwoju działalności w obszarze telemedycyny. Rozpoczęcie sprzedaży uządzenia na rynku brytyjskim będzie miało wpływ na przyszłą sytuację finansową spółki Braster w I półroczu 2018 roku – poinformowała firma w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1