reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© artcp5 dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 grudnia 2017

PZ Cormay utworzy Centrum B+R

Zarząd PZ Cormay poinformował o podpisaniu umowy o dofinansowanie projektu: „Stworzenie CBR PZ Cormay SA”. Całkowita wartość przedsięwzięcia przekracza 3,8 mln PLN.
Centrum Badawczo-Rozwojowe Chemii Laboratoryjnej Cormay to projekt biznesowy, który stanowi kontynuację prac działu badawczo-rozwojowego firmy, ale w formie wyspecjalizowanej: jako centralny ośrodek badawczo-rozwojowy chemii laboratoryjnej dla producentów analizatorów, dystrybutorów, producentów markowych urządzeń laboratoryjnych, jak i grupy Orphee (zależnej od PZ Cormay).

Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 3 872 901 zł, całkowita kwota wydatków kwalifikowalnych to 3 148 700 zł, a maksymalna wysokość dofinansowania: 1 889 220 zł. Czas realizacji projektu przewidziany jest na dwa lata i kończy się w czerwcu 2019 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2