reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kitron Przemysł elektroniczny | 24 października 2017

Umowa Kitronu z Kongsberg Maritime

20 października Kitron podpisał ramowy dokument z Kongsberg Maritime. Umowa dotyczy rozszerzenia współpracy pomiędzy firmami.
W ramach umowy Kitron będzie produkował i dostarczał istniejące oraz przyszłe moduły elektroniczne oraz produkty dla Kongsberg Maritime oraz aktywnie współpracował przy ich projektowaniu, rozwoju komercjalizacji i produkcji. Wartość kontraktu może sięgnąć 200 mln NOK w ciągu następnych 5 lat.

- Jest to umowa o strategicznym znaczeniu dla firmy Kitron. Mamy już długotrwałe i mocne relacje z innymi oddziałami Kongsberga, a nowe partnerstwo z Kongsberg Maritime, największe w ramach naszej dotychczasowej współpracy, ma znaczący potencjał – powiedział Hans Petter Thomassen, dyrektor zarządzający Kitron Norwegia.

Produkcja będzie się odbywała w różnych zakładach Kitronu – poinformowała firma w komunikacie.

Kitron to skandynawski producent kontraktowy elektroniki dla różnych branż. Firma ma swoje oddziały w Norwegii, Szwecji, Niemczech, Chinach, Stanach Zjednoczonych i na Litwie. Przychody Kitronu za 2016 rok wyniosły około 2,1 mld NOK, firma zatrudnia około 1350 osób.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1