reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© norebbo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 września 2017

Projekt firmy AREX wybrany do dofinansowania

Należący do Grupy WB, Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX zrealizuje projekt z dofinansowaniem otrzymanym w ramach konkursu „szybka ścieżka”.
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poinformowało, że zakończona została ocena merytoryczna projektów złożonych w III etapie konkursu, Działanie 1.1. „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałanie 1.1.1. „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa. Do dofinansowania rekomendowano 5 projektów. Jednym z nich jest przedsięwzięcie „Opracowanie innowacyjnego napędu platform mobilnych” zgłoszone przez firmę AREX.

Wartość całkowita projektu to ponad 19,5 mln PLN, a kwota dofinansowania wynosi około 12,2 mln PLN.

Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji technologii przeznaczonych dla branży cywilnej i specjalnej. Firma jest członkiem WB Group, prywatnej grupy realizującej zadania z obronności państwa.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2