reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 16 maja 2017

Nowy prezes Mesko

Rada nadzorcza Mesko powołała wczoraj Mariusza Kolankowskiego na stanowisko prezesa zarządu spółki. Mesko w 2015 roku weszło w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.
Jak poinformowała firma w komunikacie: "Zmiana podyktowana jest przyspieszeniem realizacji strategii Polskiej Grupy Zbrojeniowej oraz planami bardziej dynamicznego rozwoju skarżyskiej spółki. Zadaniem nowego prezesa będzie zwiększenie przychodów ze sprzedaży, znaczące wzmocnienie pozycji spółki na rynkach zagranicznych, a także stworzenie nowych możliwości inwestycyjnych, które będą skutkowały m. in. tworzeniem kolejnych miejsc pracy.

Mariusz Kolankowski zastąpił na stanowisku prezesa Waldemara Skowrona. Nowy szef Mesko bezpośrednio przed powołaniem pełnił funkcję prezesa Wojskowych Zakładów Kartograficznych, należących do Skarbu Państwa.

Mesko jest producentem wyrobów i zespołów do wszystkich rodzajów amunicji i rakiet, używanych przez Siły Zbrojne RP i podmioty odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa oraz dostawcą dla wojsk NATO.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 27 2018 09:32 V9.5.1-1