reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com_hand pushing information button on touch screen Przemysł elektroniczny | 21 września 2016

S&T Services Polska rozpoczyna współpracę z WZE

S&T Services Polska prowadzi zaawansowane negocjacje w sprawie wdrożenia systemu zarządzania cyklem życia produktu Siemens Teamcenter w Wojskowych Zakładach Elektronicznych.
8 września 2016 r., podczas Targów MSPO w Kielcach, podpisano list intencyjny dotyczący potencjalnego wdrożenia systemu Siemens Teamcenter w Wojskowych Zakładach Elektronicznych SA z siedzibą w Zielonce.

W przypadku osiągnięcia porozumienia, głównym wykonawcą kontraktu będzie firma S&T Services Polska, która odpowiada za dostawę licencji, realizację wdrożenia z wykorzystaniem oprogramowania Siemens Teamcenter i VoluMill oraz dostarczenie infrastruktury obejmującej serwery i stacje robocze.

- Siemens Teamcenter to obecnie jeden z najpopularniejszych na świecie systemów do zarządzania cyklem życia produktu (PLM – Product Lifecycle Management). Dzięki wdrożeniu tego narzędzia, WZE zyskają jednolite środowisko zarządzania danymi produktowymi, dokumentami i procesami, łączące fazę prac koncepcyjnych z projektowaniem konstrukcji, technologii oraz przygotowaniem produkcji. Nowe oprogramowanie pomoże usprawnić globalną współpracę nad produktem, poprawi też jakość i efektywność procesów. Zgodnie z przewidywaną umową, realizacja wdrożenia rozpocznie się 19 września 2016 r. – czytamy w komunikacie.

Spółka Wojskowe Zakłady Elektroniczne SA, jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Źródło: S & T Services Polska

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2