reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mmortal dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 września 2016

Ranking rynku industrial chip

Według najnowszej analizy Semicast Research, obroty na rynku półprzewodników do zastosować przemysłowych wzrosną z obecnych 40.7 mld USD do 61.5 mln USD w roku 2021.
W roku 2015 wartość rynku półprzewodników do zastosowań przemysłowych wyniosła 40.7 mld USD, co stanowiło około 12% całości rynku półprzewodników, szacowanego na 340 mld USD. W ujęciu narastającym, do roku 2021, na rynku zostaną sprzedane półprzewodniki do zastosowań przemysłowych o łącznej wartości 350 mld USD: jest to zdaniem analityków na pewno segment warty dużej uwagi.

W kategorii tej mieszczą się takie półprzewodniki jak te służące do pomiaru ciśnienia, czujniki zbliżeniowe, wykrywacze ruchu i podobne, znane od lat kategorie. Nawet jeśli nie wzbudzają one takich emocji jak Internet Rzeczy, produkowane są w milionach sztuk rocznie i zapewniają firmom solidny, stały dochód.

Według Semicast Research ranking tego rynku za rok 2015 wygląda następująco:

1. Texas Instruments
2. Infineon Technologies
3. Intel (following the acquisition of Altera)
4. STMicroelectronics
5. Renesas Electronics

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-2