reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 16 września 2009

AOI w JM elektronik

JM elektronik wzbogacił swój park maszynowy o nowe urządzenie AOI marki YesTech
Dział montażu usługowego firmy JM elektronik został wyposażony w system automatycznej kontroli optycznej (AOI). Zakupione zostało urządzenie amerykańskiej firmy YesTech, wybrane jako optymalne do specyfiki realizowanych zleceń produkcyjnych. Usprawni ono kontrolę poprawności montażu i zapewni wysoką powtarzalność tej czynności. Jest to kolejna inwestycja mająca na celu zagwarantowanie jak najlepszej jakości świadczonych usług. Uzupełnia ona wcześniejszy zakup nowej, w pełni automatycznej linii do montażu powierzchniowego z optyczną kontrolą nadruku pasty na drukarce automatycznej. Na ukończeniu natomiast jest wdrożenie systemu kompleksowego śledzenia produkcji.

Istniejąca od 1990 roku firma JM elektronik jest jednym z największych polskich dystrybutorów elementów elektronicznych. Równolegle rozwija od kilku lat montaż elektroniki na zlecenie oraz dystrybucję komputerów przemysłowych i automatyki. Klientami JM elektronik są liderzy polskiego rynku z segmentów elektroniki przemysłowej, medycznej, transportowej, oświetleniowej i wielu innych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1