reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 czerwca 2016

Apator podpisał umowę z PKP Energetyka

Przedmiotem umowy jest dostawa urządzeń oraz wdrożenie systemu inteligentnego opomiarowania AMI w terminie do końca 2016 roku.
Zarząd Apator SA poinformował, że 1 czerwca 2016 r. została zawarta znacząca umowa z PKP Energetyka SA. Wartość umowy wynosi 25,4 mln PLN i może zostać podwyższona do 39,6 mln PLN w przypadku nastąpienia zmiany organizacyjnej u klienta, powodującej zwiększenie zakresu prac wykonywanych przez Apator w oparciu o umowę o instalację dostarczanych urządzeń.

Wskazana, jako warunek w umowie, zmiana organizacyjna u klienta dotyczy ewentualnego przeniesienia na spółkę Energetyka Kolejowa Spółka z o.o. zorganizowanej części przedsiębiorstwa PKP w zakresie dystrybucji energii elektrycznej. Informacja o ziszczeniu się tego warunku pojawi się w osobnym raporcie bieżącym.

Apator informuje, że postanowienia umowy z PKP nie odbiegają od warunków charakterystycznych dla tego rodzaju transakcji na rynku. Łączna odpowiedzialność z tytułu niewykonania bądź nienależytego wykonania umowy ograniczona jest do 20% wartości umowy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2