reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nyul dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 czerwca 2016

Centrum szkoleniowe PGZ otwarte

31 maja 2016 r. w Radomiu rozpoczęło działalność Centrum Szkoleń i Rozwoju Kompetencji, które będzie organizować szkolenia dla pracowników zatrudnionych w PGZ oraz spółkach wchodzących w skład Grupy.
- Zarząd Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA przewiduje, że na obecnym etapie Centrum Szkoleń i Rozwoju Kompetencji będzie realizowało szkolenia i projekty dotyczące rozwoju kompetencji w pięciu dziedzinach: szkolenia biznesowe, szkolenia dotyczące obszaru IT, szkolenia zawodowe, szkolenia dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi oraz rozwoju kompetencji pracowników, szkolenia z zakresu systemów zarządzania oraz norm jakościowych ISO – informuje PGZ w komunikacie.

Podmiotem koordynującym działalność Centrum Szkoleń i Rozwoju Kompetencji jest PGZ System, spółka zależna Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA. Spółka PGZ System nawiązała współpracę z instytucjami, które będą merytorycznie wspierać realizowane projekty, np. z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Instytutem Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy, a także z Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu.

Jednocześnie z oficjalnym uruchomieniem Centrum, 31 maja rozpoczęło się pierwsze szkolenie.

Źródło: PGZ

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2