reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© evertiq Przemysł elektroniczny | 05 maja 2016

TEC Warszawa 2016 już za dwa tygodnie

Do organizowanej przez Evertiq konferencji TEC Warszawa 2016 zostały już tylko dwa tygodnie! Zachęcamy wszystkich do darmowej rejestracji na to wydarzenie przez naszą stronę internetową.
Zapraszamy na TEC Warszawa 2016 wszystkich zainteresowanych wymianą doświadczeń i wiedzy związanej z produkcją elektroniki oraz menedżerów i handlowców szukających nowych kontaktów w branży. Dla osób, które chcą poszerzyć lub ugruntować swoja wiedzę, proponujemy serię wykładów – tym razem będzie ich aż dziewięć. Zaproszeni eksperci pomogą rozwiązać problemy pojawiające się przy produkcji elektroniki, przedstawią zagadnienia dotyczące internetu rzeczy czy podpowiedzą, jak starać się o unijne dofinansowanie. Program seminarium do sprawdzenia pod tym linkiem.

Ale TEC Warszawa to przede wszystkim możliwość spotkań i rozmów dla ludzi pracujących w branży elektronicznej. Podczas tegorocznej edycji swoje produkty i usługi zaprezentuje ponad 130 wystawców (pełna lista znajduje się tutaj). Zapraszamy więc już 19 maja do hotelu Sound Garden w Warszawie.

Uczestnictwo w TEC Warszawa 2016 jest darmowe. Zapewniamy lunch dla każdego oraz serwis kawowy przez cały dzień. Prosimy więc o jak najszybsze zadeklarowanie swojej obecności i rezerwację przy pomocy formularza.

Sponsorami głównymi tegorocznej imprezy są firmy Phoenix Contact, AMB Technic, Renex, NCAB Group, ASPOCOMP.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2