reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© stuartmiles dreamstime.com_ Przemysł elektroniczny | 18 kwietnia 2016

Huawei światowym liderem patentowym

W rankingu liderów patentowych znajdują się niemal wyłącznie firmy, o których regularnie piszemy na evertiq.pl. Pierwszy jest Huawei, kto następny?
Światowa Organizacja Własności Intelektualnej (World Intellectual Property Organization, WIPO) ogłosiła, że Huawei już po raz drugi z rzędu zgłosił najwięcej międzynarodowych patentów w 2015 roku. Firma złożyła łącznie 3898 wniosków patentowych, czyli o 456 więcej niż w roku poprzednim. Drugi w zestawieniu był amerykański producent półprzewodników – firma Qualcomm (2442 wniosków), natomiast na trzecim miejscu znalazł się chiński ZTE Corporation (2155 wniosków).

Oto TOP 20 firm w rankingu opublikowanym przez Światową Organizację Własności Intelektualnej (WIPO)Naturalnie to nie wszystkie firmy związane z elektroniką. W rankingu nie mogło przecież zabraknąć takich firm, jak Google, Apple czy Alcatel. Oto pozostała 30.Źródło: © WIPO

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2