reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© daniel schweinert dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 lutego 2016

40 mln zł obrotów w roku 2017 to aktualny cel Vigo System

21 marca, wraz z publikacją rocznych wyników finansowych, Vigo System ma przedstawić również nową strategię na lata 2016-2020. Podniesienie celu finansowego wydaje się być bardzo prawdopodobne.
Według wstępnych danych, sprzedaż spółki w roku 2015 wzrosła o 25%, do 25.6 mln zł. To bardzo dobry wynik, pozwalający spółce z optymizmem patrzeć w przyszłość. W ujęciu ilościowym, firma planuje zwiększyć sprzedaży detektorów z poziomu kilku tysięcy sztuk rocznie do około 100 tys. w 2020 r.

Na dzień dzisiejszy nie są znane szczegóły, ale już wiadomo, iż Vigo planuje inwestycję w nową linię technologiczną, którą ma zamiar sfinansować przy współudziale dotacji UE.

Jednym z motorów wzrostu jest europejski projekt MIRPHAB, nakierowany na znalezienie nowych zastosowań dla czujników podczerwieni oraz standaryzację rozwiązań i wdrożeniem detektorów do masowych zastosowań. Program jest szansą Vigo na rozwinięcie biznesu w takich sektorach jak łączność, bezpieczeństwo czy medycyna.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2