reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© handmadepictures dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 12 lutego 2016

Zamiast z Niemiec, PCB z Dalekiego Wschodu

Niemiecki producent PCB, Enzmann GmbH ogłosił zamknięcie zakładu wyspecjalizowanego w małych seriach w Geretsried (Niemcy) i jednoczesne rozszerzenie współpracy z azjatyckimi partnerami.
Aby zapewnić przyszłość firmy, Christian Enzmann GmbH zmieni się z producenta w dostawcę PCB. CEO firmy, Enrico Enzmann podkreśla, że taka decyzja musiała zostać podjęta pomimo oddanej postawy załogi oraz kierownictwa.

Firma od dawna już dostrzegała nieuniknione zmiany na rynku PCB i od blisko 30 lat współpracuje już z tajwańskim producentem KCE. ‘Wraz z KCE oraz kolejnym, nowym azjatyckim partnerem, będziemy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów’ komentuje przedstawiciel firmy.

W przyszłości firma będzie opierać swój wzrost na produkcji małoseryjnej. Enrico Enzmann wierzy, iż dzięki współpracy z nowym partnerem, firma będzie w stanie zaoferować dostawy po cenach znacznie niższych niż dotychczas.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-1