reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© snehitdesign dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 12 stycznia 2016

Orbit One buduje silniejszą strukturę firmy

Największą inwestycją firmy w 2015 roku był zakup sąsiadującego z naszym oddziałem oraz naszą centralą, zakładu produkcyjnego firmy Flex w Ronneby – informuje Orbit One.
Prace nad integracją nowego zakładu z pozostałymi oddziałami formy Orbit One mają się zakończyć pod koniec stycznia. - Obecnie firma nasza jest największym na terenie Skandynawii producentem usługowym elektroniki i zespołów elektromechanicznych. Aby móc jeszcze efektywniej zaspakajać stale rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi w obszarze techniki medycznej, wczesną wiosną postanowiliśmy zainwestować w nowe pomieszczenie czyste w zakładzie w Sztokholmie – poinformował Mats Johansson, dyrektor generalny Orbit One.

Orbit One zainwestował również w polskim zakładzie w Prabutach, do którego zakupiono nowy robot lakierniczy firmy Fuji NXT oraz piec.

Firma podkreśla także, że intensywnie stawia na rozwój kompetencji oraz udoskonalanie jakości.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-1