reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© CableEye Wiązki | 28 grudnia 2015

Testery do wiązek kablowych Cable Eye ofercie Semicon

W grudniu 2015 Semicon Sp. z o. o. podpisał umowę dystrybucyjną z firmą CAMI Research Inc. na dystrybucję testerów wiązek kablowych CableEye. Umowa obejmuje teren Polski (umowa wyłączna) oraz kraje Europy Wschodniej i Centralnej.
Oferta testerów CableEye kierowana jest głównie do bardzo licznej grupy producentów wiązek kablowych jak i kontraktowych producentów elektroniki. Testery CableEye mają budowę modułową i wyposażone są w możliwość wymiany modułów ze złączami. W podstawowej ofercie znajduje się ponad 60 modułów wyposażonych w typowe złącza takie jak D-Sub, Centronics, IDC, USB, RJ, BNC, SMA i wiele wiele innych.

Przy pomocy testera CableEye można też prowadzić montaż nadzorowany złożonych wiązek kablowych ze złączami wielopinowymi gdzie ryzyko pomyłki jest duże. Tester daje możliwość obrazowania na displayu graficznym konfiguracji przewodów w wiązce, pomiar oporu przejścia (min. 1 megaom), lokalizacji błędnych połączeń, zwarć itp.

Testery CableEye dają również możliwość sprawdzania złożonych wielogałęziowych wiązek kablowych, dokumentowania przeprowadzonych pomiarów, czy też drukowania etykiet z oznaczeniami. Wersja wysokonapięciowa testera HVX daje możliwość pomiarów napięcia przebicia i oporności izolacji przewodów z napięciem max do 2100VDC/1200VAC.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-1