reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© andrey burmakin dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 grudnia 2015

Chińscy inwestorzy zainteresowani Pomorską SSE

Wśród chińskich firm, zainteresowanych wejściem do Pomorskiej SSE, są między innymi producenci LED, baterii, solarów oraz AGD.
Pomorska SSE podpisała 21 grudnia 2016 porozumienie z chińskim miastem Zhuhai, którego celem jest wymiana handlowa, wspieranie innowacyjnych projektów i pomoc w realizacji inwestycji bezpośrednich. Firmy chińskie, zainteresowane nawiązaniem współpracy z PSSE to m.in. Gree Electric Appliances (AGD), Singyes Solar, Yintong Energy (baterie) oraz Hua Bo Tech (LED)

Teresa Kamińska, prezes PSSE zaznaczyła, że ‘wszystkie te firmy upatrują we współpracy z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną szansy wejścia na rynki europejskie’

Zhuhai to ponad półmilionowe miasto w południowych Chinach, będące między innymi ośrodkiem przemysłu elektronicznego. W mieście działa też Lotniczy Park Przemysłowy, gdzie rozwijany jest tu końcowy montaż samolotów, produkcja akcesoriów oraz materiałów i elektroniki stosowanych w lotnictwie i kosmonautyce.

Źródło: PAP

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-1