reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 25 sierpnia 2009

Pat w sprawie fuzji Novitus i LSI trwa

PAP poinformowała, iż dopiero w końcu sierpnia strony odbędą spotkanie, które ponownie może ruszyć projekt fuzji czołowego producenta urządzeń fiskalnych Novitus oraz spółki softwareowej LSI.
‘W sprawie LSI do tej pory nic się nie zmieniło. Nie mieliśmy w ostatnim czasie żadnego spotkania z przedstawicielami tej spółki. Spodziewamy się, że takie spotkanie odbędzie się do końca sierpnia’ powiedział PAP Robert Tomaszewski, członek zarządu Novitus. Poinformował także, że Novitus nadal nie posiada informacji, dzięki którym mógłby ocenić kondycję finansową LSI. ‘Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych wytycznych zarządu LSI w sprawie obecnej sytuacji finansowej spółki i oczekiwań zarządu na cały rok. Najbardziej interesuje nas, czy spółka generuje pozytywne przepływy finansowe, bo samo zwiększenie sprzedaży jeszcze o niczym nie świadczy’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2018 11:01 V9.5.5-2