reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© aydindurdu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 grudnia 2015

Krakowski Park Technologiczny zmienia siedzibę

Wybudowaliśmy jeden z najnowocześniejszy w Małopolsce park IT, do którego przenosimy także nasze biuro – informuje KPT.
- Od 17 grudnia już wszyscy pracownicy firmy zasiądą w nowym budynku KPT przy ul. Podole 60. Miejsce zaczyna tętnić życiem – swoje biura znalazło tutaj już 25 firm, a do końca roku korytarze zaludni ponad 200 osób – pisze KPT w komunikacie.

Siedziba KPT znajduje się obecnie w otoczeniu takich firm jak Ericpol czy Motorola, w pobliżu kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego i Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.

Projekt „Małopolski Park Technologii Informacyjnych – Ośrodek Innowacyjności Krakowskiego Parku Technologicznego” to największa i najważniejsza inwestycja Krakowskiego Parku Technologicznego. Najemcy MPTI będą mieć dostęp do laboratoriów multimedialnych, showroomu oraz data center. Na miejscu będą też fundusze kapitałowe typu seed i venture. Koszty całkowite inwestycji wynoszą ponad 141 mln PLN. Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 5.3.Źródło: © KPT

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1