reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© andreypopov dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 14 grudnia 2015

Współpraca Hertz Systems i ThalesAlenia Space

Hertz Systems i ThalesAlenia Space będą wspólnie realizować innowacyjne projekty projektów w oparciu o technologie kosmiczne.
Współpraca z ThalesAlenia Space Italy dotyczy projektu LNSGU - cyfrowego generatora sygnału w paśmie L dla Galileo 2 Generacji. Natomiast porozumienie zawarte z francuskim przedstawicielem ThalesAlenia Space (ThalesAlenia Space France) obejmuje współrealizację projektu GIMS - systemu monitorowania zakłóceń GNSS (GNSS interference monitoring system).

Hertz Systems to polska firma działająca w branży inżynierii elektronicznej i telematyki. Spółka działa w dwóch głównych obszarach: taktyczne systemy wymiany danych na rynek wojskowy oraz oparte o GPS systemy telematyczne dla użytkowników cywilnych. Siedziba Hertz Systems znajduje się w Zielonej Górze.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2