reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Anna Lewandowska Przemysł elektroniczny | 26 listopada 2015

ZF TRW otwiera nowe centrum techniczne

24 listopada odbyła się ceremonia otwarcia nowego Centrum Technicznego Układów Kierowniczych ZF TRW w Bielsku-Białej.
Centrum stanowi oddział istniejącego zakładu produkcyjnego, funkcjonującego od 2012 roku. Nowa jednostka będzie zajmować się projektowaniem oprogramowania oraz testami i walidacją układów EPS. Centrum wzmocni działanie firmy i pomoże sprostać oczekiwaniom klientów. - W 2016 roku przewidujemy również utworzenie 60 nowych miejsc pracy – mówi w portalu automotivesuppliers.pl Maciej Gwóźdź, wiceprezes dywizji Steering.

ZF TRW jest wiodącym producentem i dystrybutorem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa, obsługującym wszystkich największych producentów pojazdów na całym świecie. Firma posiada ponad dwadzieścia ośrodków technicznych zajmujących się badaniami i rozwojem. Centrum Inżynieryjne w Bielsku-Białej jest dziewiątym Centrum Technicznym, zajmującym się rozwojem systemów kierowniczych zasilanych elektrycznie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1