reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 19 sierpnia 2009

Współpraca Baldor Electric i Note

Baldor UK, specjalizujący się w zaawansowanych układach kontroli ruchu twierdzi, iż w efekcie współpracy z NOTE koszty mogą zostać zredukowane o 15-20%.
Dla każdej firmy, planującej wprowadzenie nowego produktu na rynek, fazy rozwoju produktu i jego wprowadzania na rynek wydają się być krytyczne. Równie ważnym problemem jest również przestawienie próbnej produkcji na produkcje wielkoseryjną. Baldor poszukiwał podwykonawcy zaawansowanych modułów zasilania i kart kontroli, który mógłby rozwiązać problemy, związane z początkową fazą życia produktu.

Z kolei NOTE rozwinął swoją koncepcję Nearsourcing: ‘Utrzymujemy bliski kontakt zarówno z klientem, jak i z produktem’ mówi Dave Westley, Operations Manager NOTE UK. ‘Opracowujemy, testujemy i wprowadzamy wyrób do produkcji w bezpośredniej bliskości klienta. Jednakże posiadamy również zakłady produkcyjne, dzięki czemu jesteśmy w stanie być partnerem Baldor zarówno w procesie projektowania, jak i na etapie produkcji wyrobu’.

Wszystkie zadania związane z rozwojem produktu przeprowadzone były w lokalnym biurze NOTE, w geograficznej bliskości Baldor. Jednak produkcja wielkoseryjna może zostać uruchomiona w lokalizacji, w której jest to najkorzystniejsze kosztowo i najbardziej efektywne - NOTE prowadzi produkcję dla Baldor na Litwie. W szczególności oznacza to, iż Baldor może korzystać z bonusów prowadzenia produkcji w krajach o niskich kosztach wytwarzania, nie borykając się jednocześnie ze związanymi w tym problemami. Jednocześnie, Europa Wschodnia oferuje łatwiejszy dostęp niż jakakolwiek bliskowschodnia alternatywa.

’Naszym priorytetem przy wprowadzaniu nowej serii produktów były koszty. Podczas gdy jeden z oferentów był w stanie zaoferować 180 GBP za sztukę, NOTE zaproponowało około 120 GBP za płytkę’ powiedział Tony Fuge, Operations Manager Baldor UK.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2018 11:01 V9.5.5-2