reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© fotosonar dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 listopada 2015

Ericsson zaangażowany we wdrażanie inteligentnych liczników

Ericsson został partnerem firmy Salzburg Netz GmbH do wdrożenia inteligentnych liczników prądu w austriackim mieście i kraju związkowym, Salzburgu.
Do 2019 roku Ericsson ma zapewnić gotowe rozwiązanie IT służące obsłudze 470 tys. inteligentnych liczników prądu, a także integrację systemu i usługi serwisowe. Salzburg Netz GmbH planuje zaopatrzyć 95% swoich klientów w inteligentne liczniki do roku 2019.

Wdrożenie inteligentnych liczników jest kluczowym elementem służącym zwiększeniu wykorzystania energii odnawialnej w Salzburgu. Poprzez współpracę z Ericssonem, Salzburg Netz GmbH przejmuje rolę pioniera w przekształcaniu austriackiego rynku – informuje firma w komunikacie.

Rozwój i integracja gotowych systemów Ericsson ze środowiskiem IT przedsiębiorstwa już się rozpoczęły. Rozwiązanie Ericsson obejmuje zarządzanie danymi pochodzącymi z liczników, obsługę alarmów, zarządzanie personelem, przyjazny interfejs portalu dla użytkowników oraz kompleksowe testy.

Źródło: Ericsson

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1