reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex Przemysł elektroniczny | 30 października 2015

Dobry Wzór dla firmy Renex

Pierwszą nagrodę w tegorocznej, XXII edycji konkursu Dobry Wzór w Sferze Pracy otrzymała firma Renex za stół antystatyczny Reeco Premium M.
Multidyscyplinarne jury pod przewodnictwem Katarzyny Rzehak, dyrektor kreatywnej Instytutu Wzornictwa Przemysłowego przyznało nagrody w konkursie Dobry Wzór 2015.

Jury wskazało na doskonałe dopasowanie produktu do potrzeb specyficznego rynku organizacji miejsca pracy, gdzie wymagania ergonomiczne mają decydujące znaczenia, bo to właśnie one decydują o bezpieczeństwie i wydajności. Stół Reeco to niezbędne wyposażenie pomieszczeń, w których odbywa się produkcja urządzeń elektronicznych i elektrotechnicznych i wszędzie tam, gdzie należy przeciwdziałać wyładowaniom elektrostatycznym. Specjalistyczny blat z rdzeniem przewodzącym ładunki elektrostatyczne pokryto laminatem HPL a konstrukcje zabezpieczono farbą antystatyczną. Blat można ustawiać na różnych wysokościach, co sprawdza się także w przypadku pracowników niepełnosprawnych czy pracujących na wózkach inwalidzkich – czytamy w uzasadnieiu IWP.

Nagrodę wręczyła wiceminister infrastruktury i rozwoju Iwona Wendel. - Cieszę się, że wręczam nagrodę firmie rodzinnej, która dalszy swój rozwój uzależniła od uruchomienia produkcji własnych urządzeń. Zależy nam na rozwoju rodzimego przemysłu. Będziemy wspierać firmy i ośrodki innowacji w wykorzystaniu wzornictwa. Mamy na to środki z funduszy unijnych na lata 2014-2020. Będą one dostępne przede wszystkim programach Inteligentny Rozwój, Polska Wschodnia i regionalnych - powiedziała wiceminister.

Marka Reeco instnieje od 10 lat, a od 5 lat firma bardzo intensywnie rozwija ofertę produktów pod marką Reeco, czyli meble, odzież i urządzenia.

© Renex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1