reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alterfalter dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 października 2015

Nowy inkubator AIP już otwarty

22 października wystartowała wspólna inicjatywa Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (AIP) i Fundacji Fundusz Współpracy.
Głównym celem kooperacji jest zbliżenie środowiska startupowego z dojrzałą organizacją doświadczoną w programach strukturalnych. Otwiera to nowe możliwości aplikowania o projekty współfinansowane z Unii Europejskiej oraz tworzenia innowacji społecznych.

- Udział w najefektywniejszym ekosystemie startupowym w Polsce to również możliwość dzielenia się własnym doświadczeniem i wiedzą, w szczególności w zakresie innowacji społecznych czy międzynarodowych programów rozwojowych – mówi Jacek Ostrowski, członek zarządu Fundacji Fundusz Współpracy.

Nowo otwarty inkubator ma powierzchnię 320 m kw. Od 26 października przedsiębiorcy będą mogli korzystać z prywatnych biur, sal spotkań oraz 12 stanowisk coworkingowych. Łącznie swoje pomysły na biznes będzie mogło rozwijać tam nawet 60 firm.

W 2015 roku w Inkubatorach AIP w Warszawie działalność rozpoczęło aż 360 startupów.

Źródło: © Fundacja Fundusz Współpracy

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2