reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 17 sierpnia 2009

Spadek przychodów Kimball o 20%

W 4Q zakończonego właśnie roku fiskalnego (30 czerwiec 2009), dywizja elektroniczna Kimball odnotowała spadek obrotów o 20%.
• Sprzedaż w 4Q roku fiskalnego wyniosła 152.3 mln USD, wobec 190.7 mln USD w analogicznym okresie poprzedniego roku (-20%). Spadek sprzedaży odnotowano we wszystkich zasadniczych segmentach rynku Kimball, tj. w przemyśle medycznym, samochodowym, kontrolnym i bezpieczeństwa publicznego. Należy jednak podkreślić, iż w porównaniu do 3Q minionego roku fiskalnego, sprzedaż wzrosła o około 8%, głównie ze względu na ożywienie w segmentach samochodowym oraz kontrolnym.
• Marża brutto uległa obniżeniu w porównaniu do wyniku 4Q poprzedniego roku, głównie w efekcie spadku przychodów i związanej z tym utraty korzyści dźwigni operacyjnej, jak również w wyniku renegocjacji cen przez klientów.
• Koszty administracji i sprzedaży dywizji elektronicznej były mniejsze o 26% w porównaniu do 4Q poprzedniego roku fiskalnego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1