reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Nike Przemysł elektroniczny | 23 października 2015

Buty z „Powrotu do przyszłości”

Samosznurujące się buty z „Powrotu do przyszłości” istnieją! Pierwszą parę otrzymał Michale J. Fox.
W tym tygodniu trudno było nie zauważyć pewnej ważnej daty, a mianowicie 21 października 2015 roku był dniem, do którego przybył z przeszłości Martin McFly grany przez Michaela J. Foxa. Wiele już powiedziano na temat ówczesnych przewidywań dotyczących naszych czasów, natomiast firma Nike postawiła na działanie i stworzyła buty, które same się sznurują i dopasowują do stopy użytkownika. Trzydzieści lat temu właśnie Nike zaproszono do współpracy przy filmie, a zadaniem firmy było zaprojektowanie butów, które pasowałyby do nowoczesnej wizji przyszłości.

Pierwszą parę butów otrzymał Michael J. Fox, Nike wypuściło też na rynek limitowaną partię butów. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz fundacji Michaela J. Foxa, cierpiącego na chorobę Parkinsona.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2