reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Polska Agencja Kosmiczna Przemysł elektroniczny | 22 października 2015

PAK podała wyniki pierwszego konkursu

Polska Agencja Kosmiczna wybrała 3 firmy, które uzyskały wsparcie w konkursie w ramach Programu Usługi doradcze dla polskiego przemysłu kosmicznego.
Pierwszy Konkurs w ramach Programu Polskiej Agencji Kosmicznej pn. Usługi doradcze dla polskiego przemysłu kosmicznego ma na celu ułatwienie przedsiębiorcom aplikacji w konkursach organizowanych przez Europejską Agencję Kosmiczną, w tym szczególnie w Polish Industry Incentive Scheme. PAK opublikowała listę wniosków, które uzyskały wsparcie w tym konkursie.Polska Agencja Kosmiczna będzie świadczyć bezpłatną pomoc merytoryczną w postaci usług doradczych dotyczących oceny technologii w kontekście planów i zamierzeń technologicznych ESA oraz obejmujących podstawowy zakres pomocy formalnej, prawnej i finansowej związanej z przygotowaniem aplikacji konkursowej wniosku do ESA.

Program adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców realizujących działania polegające na opracowaniu i/lub wdrożeniu innowacji technologicznej dla przemysłu kosmicznego, opracowaniu nowych produktów wykorzystujących techniki satelitarne, jak również dla przedsiębiorców z sektora zaawansowanych technologii, którzy planują rozszerzyć działalność na nowy kosmiczny rynek zbytu.

Źródło: © PAK

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-1