reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 13 sierpnia 2009

Zamknięcie zakładu Molex we Francji legalne

Molex ogłosił, iż tymczasowe zamknięcie zakładu w Villemur-sur-Tarn (Francja), wbrew twierdzeniom związków zawodowych, nie zostało uznane jako działanie nielegalne przez tamtejszy sąd.
11 sierpnia francuski sąd poinformował, iż ze względu na fakt, iż zakład już został zamknięty, nie jest konieczne sądowe rozstrzygnięcie wątpliwości powstałych wobec legalności takiego kroku. Molex tymczasowo zamknął zakład w dniu 6 sierpnia 2009, w efekcie aktów przemocy mających miejsce na terenie fabryki.

’To ewidentna kampania dezinformacji ze strony związków zawodowych, siejąca zamieszanie wobec niekorzystnego dla nich rozstrzygnięcia, zmuszającego je do zaprzestania blokowania zakładu’ mówi Marcus Kerriou, Vice Prezes Human Resources w Molex Incorporated.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2