reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Zortrax Przemysł elektroniczny | 08 października 2015

180 drukarek 3D dla Mazowsza

Drukarki 3D firmy Zortrax znajdą się w 180 budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, biblioteki i Domy Kultury na terenie województwa mazowieckiego.
Firma Zortrax do końca listopada 2015 roku wyposaży 180 placówek na terenie województwa mazowieckiego w drukarki 3D Zortrax M200. Urządzenia dostępne będą dla lokalnych społeczności, w ramach popularyzacji technologii druku 3D.

Druk 3D dla każdego

Projekt zostanie zrealizowany w ramach przetargu zorganizowanego przez Agencję Rozwoju Mazowsza SA, w imieniu magistratu województwa mazowieckiego. Na podstawie przedstawionej oferty firma Zortrax, do końca listopada wyposaży 180 wybranych punktów, na terenie województwa mazowieckiego, w drukarki 3D M200. Ponadto firma zorganizuje specjalistyczne szkolenia stacjonarne dla wszystkich zainteresowanych użytkowników, dostarczy niezbędne oprogramowanie, przygotuje materiały szkoleniowe, w tym również w formie platformy e-learningowej oraz zaopatrzy punkty w roczne zapasy materiałów eksploatacyjnych. Wartość zamówienia wyniesie ponad 2 mln PLN.

Możliwości i tempo rozwoju technologii druku 3D powodują, że z każdym rokiem będzie ona coraz bardziej dostępna. Według analityków firmy Canalys, w samym 2015 roku wartości rynku wzrosła o ponad 56%, względem roku 2014.

Projekt firmy Zortrax wpisuje się w działania samorządów na rzecz wyrównywania szans i aktywizacji lokalnych środowisk. Opracowana przez Zortrax drukarka M200 wykorzystywana jest zarówno w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, jak i w jednoosobowych studiach projektowych. - Przetarg zorganizowany przez Agencję Rozwoju Mazowsza SA odzwierciedla stale rosnące zainteresowanie rynkiem na którym działamy. To co oferujemy, to nie tylko urządzenia, ale także kompleksowe środowisko druku, zawierające profesjonalne oprogramowanie, materiały eksploatacyjne oraz platformę szkoleniową. Dzięki temu wszystkie zainteresowane środowiska w województwie mazowieckim, będą mogły w niedługim czasie rozwinąć swoje kompetencje w zakresie najnowocześniejszych technologii druku 3D – powiedział Rafał Tomasiak, CEO Zortrax.Źródło: © Zortrax

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1