reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© cacaroot dreamstime.com Rynki | 31 sierpnia 2015

Największe segmenty przemysłu produkcji elektronicznej

Według analityków New Venture Research, technologie komputerowe oraz telekomunikacyjne wciąż pozostaną największymi segmentami przemysłu produkcji elektronicznej.
Podobnie jak rynek produkcji kontraktowej, przemysł produkcji elektroniki będzie w najbliższych latach napędzany przez smartfony i tablety. Analitycy New Venture Research przewidują, iż telekomunikacja i technologie komputerowe w perspektywie roku 2019 pozostaną wciąż najważniejszymi segmentami dla produkcji elektronicznej. W dalszej kolejności należy wymienić elektronikę konsumencką, przemysłową, medyczną, motoryzacyjna oraz militarną.

Łączny wolumen światowej produkcji elektroniki w roku 2019 szacowany jest na 1.9 tryliona USD. Obecnie jest to około 1.5 tryliona USD.© New Venture Research

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-2