reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© shanaka wijesooriya dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 sierpnia 2015

Te firmy zrealizują innowacyjne projekty

NCBR przyznał 178 mln PLN na projekty badawczo-rozwojowe w pierwszej turze programu „Szybka ścieżka”. Wybraliśmy firmy oraz ich projekty związane z branżą elektroniczną.
Ogłoszony w kwietniu tego roku konkurs „szybkiej ścieżki” jest adresowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Celem jest podniesienie ich innowacyjności dzięki wykorzystywaniu rezultatów prac B+R w prowadzonej przez nie działalności gospodarczej. Budżet konkursu to 1,6 mld PLN. Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o dofinansowanie projektów obejmujących realizację badań przemysłowych lub prac rozwojowych nad rozwiązaniami technologicznymi i produktami, służącymi rozwojowi prowadzonej działalności gospodarczej oraz wzmacnianiu ich pozycji konkurencyjnej, o ile przedmiotem projektu będzie rozwiązanie, wpisujące się w tzw. „Krajową inteligentną specjalizację”. Konkurs dla dużych przedsiębiorstw zostanie ogłoszony w ostatnim kwartale tego roku.

W pierwszej turze konkursu „Szybka ścieżka” NCBR rekomendowało do dofinansowania 34 projekty. Oto wybrane przez nas przedsięwzięcia:© NCBR

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-1