reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 04 sierpnia 2009

LEM ogłasza przejęcie Danfysik ACP

LEM ogłosił przejęcie duńskiego Danfysik'a ACP A/S.
Umowa ma strategiczne znaczenie dla Grupy LEM jako, że pozwoli na umocnienie pozycji grupy na rynku wysoce precyzyjnych urządzeń pomiarowych.

Danfysik ACP (Advanced Current Products) jest firmą działającą na polu rozwoju i wytwarzania wysoce precyzyjnych przetworników pomiarowych stosowanych głównie w: skanerach medycznych, kontrolkach samochodowych i rozwiązaniach testowo-pomiarowych używanych w przemyśle. LEM przejmuje firmę, która zatrudnia 15 pracowników i której obroty w 2008 roku sięgnęły 7,6 miliona franków szwajcarskich. Danfysik ACP ma swoją siedzibę w pobliżu Kopenhagi. Kwota transakcji nie została podana publicznie.

Według prezesa LEM'u Paula Van Iseghema ważnym czynnikiem przy negocjacjach była pomyślna współpraca obu firm na przestrzeni ostatnich 12 lat. LEM ma nadzieję, iż dzięki przejęciu duńskiego partnera będzie w stanie uzyskać nową perspektywę rozwoju na rynku przetworników.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2