reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kornwa dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 czerwca 2015

Praca i odprawy dla Fagora

Pracownicy zlikwidowanej fabryki FagorMastercook we Wrocławiu nie otrzymali jeszcze pełnych odpraw, ale podejmowane są intensywne działania, by zaspokoić ich roszczenia i znaleźć możliwości zatrudnienia – informuje „Solidarność”.
W sprawie pracowników Fagora prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz spotkał się z reprezentacją pracowników oraz wystosował pismo do podsekretarza stanu w Ministerstwie Gospodarki Ilony Antoniszyn-Klik, z prośbą z prośbą o pozytywne rozpatrzenie wniosku zarządcy tymczasowego FagorMastercook o wypłatę roszczeń pracowniczych ze środków Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Minister przyjęła w tej sprawie zarządcę tymczasowego FagorMastercook Annę Łukaszyn oraz prezesa ARAW pana Dariusza Ostrowskiego. Ponadto odbyło się też spotkanie przedstawicieli ARAW z zarządem firmy Whirlpool, podczas którego omówiono również możliwości zatrudnienia byłych pracowników Fagora.

---
Źródło: NSZZ Solidarność

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1