reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© siarhei tsalko dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 czerwca 2015

Infineon i Google wspólnie pracują nad technologiami radarowymi

Firmy Infineon Technologies oraz Advanced Technology and Project group (ATAP) Google’a chcą rozwijać technologie radarowe.
Efekty współpracy mają przydać się w takich zastosowaniach jak elektronika do noszenia, internet rzeczy i motoryzacja. Firmy zaprezentowały pierwsze wspólne rozwiązania, czyli rozpoznawanie gestów i zdolność wykrywania obecności dla wielu urządzeń przyszłości, podczas konferencji deweloperów w San Francisco.

Rozwiązanie, wykorzystywane przez społeczność deweloperów Google ATAP, oparte jest na 60 GHz technologii nadawczo-odbiorczej Infineona: w jednym chipie zintegrowany został transceiver, antena i sterowanie. Infineon współpracuje z Google ATAP nad sensorami radarowymi oraz dostarcza rozwiązania dla komunikacji bezprzewodowej dla innych działów Google’a.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2