reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mchudo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 maja 2015

Apator: zawarcie znaczącej umowy warunkowej

Apator 21 maja 2015 roku zawarł warunkową umowę z S&T Services Polska Sp. z o.o. („S&T”). Kontrakt związany jest z realizacją projektu Smart City Wrocław („SCW”).
Przedmiotem umowy jest dostarczenie dla S&T liczników energii elektrycznej OSGP w ramach projektu Smart City Wrocław. Umowa została zawarta pod następującymi warunkami:[bullet-list]
[:]wyrażenie przez lidera konsorcjum SCW - firmę LG CNS Co. Ltd. zgody na realizację projektu przez S&T,
[:]wyrażenie zgody przez Tauron Dystrybucja SA, na uczestnictwo S&T w projekcie SCW, o ile zgoda będzie wymagana.[/i]
Szacowana wartość umowy z S&T wynosi 26,5 mln PLN netto i może zostać obniżona do kwoty 22,7 mln PLN, w przypadku spełnienia do dnia 31 grudnia 2015 roku wyszczególnionych w umowie warunków.

Apator SA poinformował, że postanowienia umowy z S&T nie odbiegają od warunków charakterystycznych dla tego rodzaju transakcji na rynku. Umowa z S&T zawiera również postanowienia dotyczące prawa opcji do zwiększenia liczby zamawianych liczników do 20% oraz możliwości udzielenia zamówień uzupełniających do wysokości 50% szacowanej wartości umowy. W przypadku skorzystania z prawa opcji lub możliwości zamówienia uzupełniającego dostawy będą realizowane do końca 2017 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1