reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mablelo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 14 maja 2015

Pięć podmiotów zainteresowanych kupnem Instytut Automatyki Systemów Energetycznych

Oferty w sprawie nabycia 85% kapitału zakładowego spółki Instytut Automatyki Systemów Energetycznych, należących do Skarbu Państwa, można było składać do 8 maja.
Ministerstwo Skarbu Państwa 7 kwietnia opublikowało zaproszenie do negocjacji w sprawie nabycia udziałów spółki Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. MSP zamierza zbyć 76 500 udziałów o wartości nominalnej 100 PLN każdy, stanowiących 85% kapitału zakładowego spółki Instytut Automatyki Systemów Energetycznych.

Propozycje wstępne złożyły następujące podmioty:
  • ELEKTROTIM S.A. z siedzibą we Wrocławiu,
  • KGHM Polska Miedź S.A. z siedzibą w Lubinie,
  • Politechnika Wrocławska,
  • WESTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze,
  • Zakłady Automatyki „POLNA” S.A. z siedzibą w Przemyślu.

Podstawowym przedmiotem działalności Instytutu jest: prowadzenie badań naukowych i prac badawczo-rozwojowych na rzecz rozwoju technicznego związanego z przesyłaniem i rozdzielaniem energii oraz sterowaniem obciążeniami systemów energetycznych, produkcja i dostawa specjalistycznych narzędzi programowych, systemów i urządzeń automatyki, produkcja urządzeń i aparatów energetycznych oraz prowadzenie badań środowiskowych urządzeń i systemów elektrycznych/elektronicznych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2