reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mopic _dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 kwietnia 2015

Chińczycy zainteresowani Bombardierem

Według anonimowego informatora Bloomberga, chińskie spółki CNR Corp i CSR Corp negocjują przejęcie pakietu kontrolnego kolejowego biznesu kanadyjskiej spółki.
Chińscy producenci kolejowy są obecnie w trakcie fuzji: w efekcie połączenia powstanie druga co do wielkości na świecie firma przemysłowa (po General Electric). Jak twierdzi informator Bloomberga, wszelkie decyzje dotyczące przejęcia części biznesu Bombardiera zapadną po finalizacji połączenia CSR i CNR. Pełne nazwy firm to: China South Locomotive & Rolling Stock Corporation Limited (CSR) oraz China North Locomotive and Rolling Stock Industry (Group) Corporation (CNR).

Przedstawicielka Bombardiera Isabelle Rondeau oświadczyła, że Bombardier nie komentuje plotek ani spekulacji oraz dodała, że biznes kolejowy nie jest na sprzedaż.

---
Źródło: Bloomberg

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-1