reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mchudo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 kwietnia 2015

Nowe inwestycje Orbit One w Polsce

Zainstalowano nowego robota lakierniczego, a wiosną w firmie pojawią się nowe moduły Fuji NXT oraz piec – informuje Orbit One.
- Obecnie jesteśmy na etapie kolejnych inwestycji w nowy sprzęt – pisze firma w komunikacie. - Sporo dzieje się także w zakresie kompetencji i jakości. Orbit One nieprzerwanie pracuje nad rozwojem LEAN i współpracuje między innymi z zewnętrzną firmą przeprowadzającą regularne audyty dotyczące stałego rozwoju i usprawniania - czytamy.

Orbit One jest szwedzkim producentem kontraktowym elektroniki. Firma zatrudnia obecnie około 475 pracowników, a roczne obroty sięgają ponad 450 mln SEK. Fabryka Orbit One w Polsce znajduje się w Prabutach, na południe od Gdańska, skąd ma dobre połączenia zarówno z ze Szwecją, jak i resztą Europy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2