reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© yevhen basov dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 24 kwietnia 2015

Autosan znowu na sprzedaż

Tym razem syndyk znajdującego się w upadłości polskiego producenta autobusów oferuje przedsiębiorstwo w trybie „z wolnej ręki”.
Jak dotąd nie udało się znaleźć nabywcy dla firmy Autosan z Sanoka. Ostatnia cena wywoławcza, w piątym już przetargu, wynosiła 37 mln PLN. Zakład będzie sprzedany z wolnej ręki.

„(...) wystąpiłem do Sędziego Komisarza o wyrażenie zgody na sprzedaż w trybie >>z wolnej ręki<< przedsiębiorstwa Autosan SA w upadłości likwidacyjnej (...) po przeprowadzeniu negocjacji z wybranymi podmiotami i zatwierdzeniu wynegocjowanych warunków sprzedaży przez Sędziego Komisarza” – czytamy w komunikacie.

Sędzia 14 kwietnia zezwolił na zaproponowaną formę sprzedaży, pod dwoma warunkami:
  • zawarcie umowy sprzedaży w terminie trzech miesięcy od dnia zatwierdzenia wynegocjowanych warunków przez Sędziego Komisarza,
  • cena powinna być płatna najpóźniej w dniu zawarcia umowy sprzedaży, na rachunek bankowy wskazany przez syndyka, zaś do protokolarnego przekazania przedmiotu umowy dojdzie w terminie trzech dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży


Oferty należy składać do 8 maja. Autosan jest w upadłości likwidacyjnej od początku października 2013 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1