reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© photodynamx dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 marca 2015

Plastica otrzymała zezwolenie na działalność w pomorskiej SSE

Firma chce uruchomić linię produkcyjną laminatów paroprzepuszczalnych do ekranów pola elektromagnetycznego niskiej częstotliwości.
Plastica sp. z o.o. 24 lutego 2015 roku otrzymała kolejne zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Kowalewie Pomorskim (woj. kujawsko - pomorskie). Zezwolenie dotyczy projektu inwestycyjnego, w ramach którego inwestor planuje zakup, wdrożenie i uruchomienie ciągu technologicznego do wytwarzania folii podwójnie perforowanych oraz zakup, wdrożenie i uruchomienie lini produkcyjnej laminatów paroprzepuszczalnych do wytwarzania unikatowych na skalę światową ekranów pola elektromagnetycznego niskiej częstotliwości.

Deklarowane parametry inwestycji: nakłady - min. 20 mln zł, nowe miejsca pracy - 30. Realizowana w Strefie inwestycja będzie - w kluczowych obszarach - wykorzystywała najnowoczesniejsze rozwiazania technologiczne stosowane obecnie na świecie.


Źródło: Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-2