reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ermess dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 lutego 2015

ELMAK ELEKTRONIKA inwestuje w automat P&P

Dostawca usług EMS z Rzeszowa rozbudowuje swój park maszynowy o automat do montażu SMT nowej generacji Yamaha I-PULSE M20.
- Kolejnym efektem konsekwentnie realizowanej polityki implementowania najnowocześniejszych na rynku rozwiązań technologicznych, jest wzbogacenie linii produkcyjnej o automat Pick&Place I-PULSE M20 – poinformowała firma ELMAK.

M20 jest nową generacją uniwersalnych automatów, charakteryzujących się wysoką precyzją montażu elementów SMT jak i THT. Został wyposażony w sześciokrotną głowicę montażową zapewniając szybkość do 23 000 cph (wg IPC9850), oferuje duży obszar roboczy PCB o rozmiarze do 740×510 mm, obsługując spektrum komponentów od 01005 do 120×90 mm. Automat pełni również rolę LED-Placera umożliwiając montaż diod LED na PCB o długości do 1480 mm.

Jak informuje dyrektor Grzegorz Żmuda, dzięki tej inwestycji firma znacząco zwiększyła swoje zdolności produkcyjne przy jednoczesnym podniesieniu jakości procesu montażu powierzchniowego. - Dokonując wyboru, zarząd przedsiębiorstwa kierował się głównie parametrami technicznymi, umożliwiającymi zastosowanie najnowocześniejszych, najbardziej wydajnych technologii produkcyjnych, które zagwarantują tym samym najwyższą jakość wytwarzanych przez ELMAK ELEKTRONIKA układów elektronicznych – pisze firma w komunikacie.

© ELMAK

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1