reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 01 października 2008

Foxconn podpisał kontrakt z Dot Hill

Foxconn zapewni swojemu nowemu klientowi szeroki zakres usług
Według zapisów umowy, Foxconn będzie dostarczał Dot Hill usługi produkcji, montażu oraz testowania w swoich fabrykach zlokalizowanych na ternie Chin, a także usługi końcowej integracji produktu, obejmujące montaż końcowy, testowanie i konfigurację według konkretnych specyfikacji w swej sieci zakładów na całym świecie.

Dana Kammersgard, Prezes i CEO Dot Hill powiedział: "Wierzymy, iż poprzez partnerstwo z Foxconn skorzystamy na ich zintegrowanym pionowo systemie, ścisłej kontroli produkcji oraz ekonomii skali, jak również odniesiemy korzyści z dostępu do globalnej sieci dystrybucji, pokrywającej się z naszymi rynkami zbytu. Jest to kolejny krok realizacji naszej strategii globalnej sieci dostaw. Jesteśmy przekonani, iż Dot Hill skorzysta ze współpracy z Foxconn poprzez zwiększenie efektywności, globalną logistykę oraz redukcję kosztów materiałów produkcji, co stanowi też część naszego programu poprawy marż’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2