reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TRUMPF Huettinger Przemysł elektroniczny | 04 sierpnia 2014

TRUMPF Huettinger ma nową siedzibę

Na początku 2014 roku firma zakończyła inwestycję i zwiększyła powierzchnie biurowo-produkcyjne o drugi budynek zlokalizowany tuż przy dotychczasowej siedzibie.

- Dzięki temu powstały nowe stanowiska pracy, bardziej komfortowe warunki, sprzyjające zwiększeniu produkcji. Inwestujemy również w park maszynowy, dzięki czemu możemy poszczycić się w branży mianem pioniera w nowatorskich rozwiązaniach montażu naszych urządzeń – informuje firma w komunikacie.

TRUMPF Huettinger zajmuje się produkcją zasilaczy do procesów plazmowych, aplikacji nagrzewania indukcyjnego oraz wzbudzania lasera CO2. Produkty firmy są wykorzystywane w wielu obszarach przemysłu high-tech, m.in. w sektorze elektronicznym, motoryzacyjnym, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych czy budowlanym.

TRUMPF Huettinger to firma rodzinna, która istnieje od 1922, a od roku 1990 jest częścią niemieckiej grupy TRUMPF. Siedziba polskiego oddziału znajduje się w Zielonce k/Warszawy, pracuje tam około 200 osób.

Oficjalne otwarcie nowej siedziby będzie miało miejsce już 11 września.© TRUMPF Huettinger

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1