reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© guido-vrola-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 lutego 2014

Skanska wybuduje Zespół Inkubatorów KPT

Kielecki Park Technologiczny rozstrzygnął przetarg na budowę Zespołu Inkubatorów, który powstanie przy ulicy Olszewskiego 6. Postępowanie wygrała firma Skanska.

Dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego Szymon Mazurkiewicz informuje, że jeśli nie będzie odwołań, umowa na budowę zostanie podpisana 4 marca. W przetargu wzięło udział 11 firm.

- Kielecki Park Technologiczny na prace budowlane przeznaczy 21 milionów 783 tysiące złotych. Inwestycja powinna zakończyć się w ciągu 14 miesięcy. Skanska zajmie się także budową parkingu przy ulicy Olszewskiego – mówi Szymon Mazurkiewicz.

Pieniądze na realizację inwestycji Kielecki Park Technologiczny pozyskał z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. W ramach rozbudowy infrastruktury KPT, poza stworzeniem Zespołu Inkubatorów, powstaną także trzy hale produkcyjne. Przetargi na ich budowę zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

---
Źródło: KPT

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-2