reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dimitry-romanchuck-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 lutego 2014

Axema nowym klientem Orbit One

Działająca w sektorze bezpieczeństwa firma Axema wybrała producenta usługowego, firmę Orbit One, na partnera w dziedzinie produkcji systemów kontroli dostępu.

Produkty firmy Axema wprowadzane są przede wszystkim na rynek szwedzki, choć obecne są one także w ościennych krajach skandynawskich, pozostałych krajach Europy zachodniej, a także w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Firma Orbit One rozpoczyna tę współpracę od produkcji 15 różnych produktów w kilku wersjach. Są to tzw. centralki drzwiowe, terminale, zamki kodowane oraz moduły wtykowe.

– Firma Axema to fascynujący klient, który stawia wysokie wymagania w dziedzinie jakości i bezpieczeństwa. Cieszymy się, że zdobyliśmy zaufanie tej firmy i że powierzyła nam ona wytwarzanie swoich produktów. Jest to także kolejne potwierdzenie, że rynek ma duże zaufanie do naszego wysokiego poziomu jakościowego. Ważna jest również nasza bliskość geograficzna. Daje nam to możliwości szybkiej i elastycznej realizacji spotkań w celu omawiania dróg rozwoju oraz różnych rozwiązań - komentuje Per-Arne Forsberg z firmy Orbit One.

Wytwarzanie produktów przeznaczonych dla firmy Axema odbywa się głównie w zakładach Orbit One w Sztokholmie oraz w Ronneby. Orbit One przystępuje do produkcji całych zespołów wraz z wchodzących w ich skład obwodów drukowanych, a także będzie zespoły te testować.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-1