reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© timur-anikin-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 lutego 2014

Elhurt realizuje politykę środowiskową

Podczas grudniowego audytu ISO 9001:2008, firma Elhurt rozszerzyła certyfikację o system zarządzania środowiskowego w oparciu o normę ISO 14001:2004.

Gdański producent elektroniki spełnia wymagania normy Systemu Zarządzania ISO 14001:2004 w zakresie projektowania i produkcji modułów elektronicznych i dystrybucji części i modułów elektronicznych.

Elhurt zobowiązuje się do realizacji założonych celów biznesowych w zakresie dystrybucji części elektronicznych oraz kompletacji modułów elektronicznych przy poszanowaniu środowiska naturalnego. Spółka deklaruje również spełnianie wymagań prawnych oraz zobowiązuje się do zapobiegania zanieczyszczeniom środowiskowym w zidentyfikowanych istotnych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa.

- Realizację polityki środowiskowej opieramy na: optymalizacji zużycia materiałów i energii, racjonalnej gospodarce odpadami oraz ciągłym doskonaleniu Systemu Zarządzania Środowiskowego – pisze firma w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2