reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© adistock dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 31 stycznia 2014

Haier i Cevital wśród chętnych do zakupu FagorMastercook

Do hiszpańskiego syndyka wpłynęły oferty zakupu wrocławskich zakładów FagorMastercook razem z francuskim Fagor-Brandtem. Zainteresowani to chiński Haier, algierski Cevital i spółka z amerykańskiej grupy SUN.

Ostateczną decyzję mamy poznać za 3 tygodnie – informuje Radio Wrocław. Lista potencjalnych kupców trafiła już do wrocławskiego sądu. Równolegle zbierane są także oferty na zakup samego włocławskiego zakładu FagorMastercook.

„Co więcej, wtórne postępowanie upadłościowe, we wrocławskim sądzie może zostać wstrzymane już na najbliższej rozprawie. Spółdzielnia pracy Universal z Milicza, która złożyła ten wniosek, również jest w stanie upadłości. Dostarczone do sądu dokumenty nie wystarczają by potwierdzić, że to zarząd ma dalej prawo ją reprezentować, więc wtórna upadłość Mastercooka zostanie najprawdopodobniej zatrzymana” – czytamy na stronie Radia Wrocław.

---
Źródło: Radio Wrocław

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-1