reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Flextronics Przemysł elektroniczny | 21 stycznia 2014

Flextronics rozwija Product Innovation Center w Dolinie Krzemowej

Kilka dni temu odbyła się ceremonia przecięcia wstęgi w rozbudowanym centrum innowacji produktowych (Product Innovation Center, PIC) Flextronics, w Milpitas w Dolinie Krzemowej.
O Centrum pisaliśmy już w ubiegłym roku, kiedy to wyposażono go w technologię drukowania elementów plastikowych 3D, linię SMT, rentgen i sprzęt testujący. Obecnie firma zmodernizowała wyposażenie linii produkcyjnej, dodała też sprzęt umożliwiający druk 3D części metalowych. Ponadto, Centrum wzbogacono o powierzchnię przeznaczona dla Lab IX, nowego projektu Flextronics, przeznaczonego dla start-up’ów opracowujących hardware, wspomagającego młode firmy od etapu prototypowania, do seryjnej produkcji.

‘Do dnia dzisiejszego, zainwestowaliśmy przeszło 40 mln USD w mający 600.000 stóp kwadratowych kampus, wspomagający firmy w szybkim wprowadzaniu innowacyjnych produktów na rynek w warunkach pełnej poufności’ komentuje Mike McNamara, CEO Flextronics.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-2